سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
دل نوشت
ارسال شده در دوشنبه 89/7/26 ساعت 9:44 ع توسط هادی بلاغی

آخرین خبرهای مخابره شده ازسراسردنیا حکایت از این داردکه حاج احمد زنده است ودرقلب دشمن مشغول کادرسازی برای اسلام وگسترش نهضت جهانی اسلام می باشد وجاذبه های دنیا وسختیها ومشکلات وگرد و غبار فتنه کوچکترازآن بوده اند که ذره ای در عزم و اراده راسخ او خلل ایجاد کنند ویا او را از پا در بیاورد.


حاج احمد ولی امر زمان خود وجایگاه وشأن ولی امر را خوب شناخته است وهمچنین جایگاه خود و وظایفش در قبال ایشان را.حاج احمد برای ولی امرخود شرط وشروط نمی گذارد، ناز نمی کند، حواسش هست که باایشان چگونه باید صحبت کند، نامه های کذایی نمی نویسد و با اعتقاد کامل مشغول جذب وتربیت نیرو برای ولی امر و زمینه سازی برای ظهور است.

تمام کسانی که روزهای گذشته اخبارایران و لبنان را شنیده و یا دیده اند بدانند که این کار با اخلاص وشجاعانه وبی نام ونشان حاج احمد و ثمره کار و مجاهدت ایشان دربیش از 28سال گذشته در دل سرزمینهای اشغالی است که اکنون چشم دنیارا خیره کرده وباعث شادی دوستان خدا و ترس وهراس دشمنان خدا شده است.

همه کسانی که دم ازخدا و دین و اسلام وکارفرهنگی واجتماعی و سیاسی و مردم و... می زنند و دائماًٌ ازکمبود امکانات و بودجه و... می نالند، کارکردن را از حاج احمد یاد بگیرندکه دردل دشمن، باسخت ترین شرایط، کمترین امکانات و حتی بکارگیری امکانات دشمن علیه خودش کاری انجام می دهد که برقش چشم همه را می زند و دوست ودشمن زبان به تحسین می گشایند.

 سخن آخراینکه :

باش تاصبح دولتت بدمد          کاین هنوزازنتایج سحراست

 

      
ارسال شده در سه شنبه 89/7/20 ساعت 10:19 ع توسط هادی بلاغی

چندروزپیش بودکه برای انجام کاری به ستادکنگره شهدای استان همدان مراجعه کردیم 


وبه قلاب دوستان گیر کردیم و توفیقی شدتا دستی بر آتش برگزاری اجلاسیه داشته باشیم


واین شد که در کمیته تشریفات کنگره مشغول شدیم وماهم تشریفاتی شدیم!!!


      
ارسال شده در چهارشنبه 89/7/7 ساعت 7:38 ع توسط هادی بلاغی

سلام برشهداوبدنهای مطهرشان که همدمی جزنسیم صحراوپناهی

جزمادرشان فاطمه زهرا (سلام الله علیها) ندارند.     

 امام خمینی (رحمت الله علیه) 

اصلاً ازشما می پرسم نایب امام یعنی چه؟ وآیا ممکن است نایبی با فرمانده اش تماس نداشته باشد؟! محال است.

عزیزان توجه کنند که آنهایی که می گویند: یابن العسگری عجل علی ظهورک ودستورات امام را توجه نمی کنند دروغ می گویند. مابایدافرادی را که قلب امام رابه درد می آورند منزویشان کنیم؛

دکتر(شهید) بهشتی یک قدم در برابر اینها عقب نشینی نکرد،ماهم نباید عقب نشینی کنیم.

سردارشهیدحسن صوفی

      

بسم الله الرحمن الرحیم

باذن الله وباذن رسوله وباذن مولانا امیرالمومنین السلام علیک یافاطمه الزهرا(سلام الله علیها)

ازشما چه پنهان مدتی بودبه فکرراه اندازی وبلاگ وورود به عرصه سایبروفضای مجازی افتاده بودیم،هرچندبه ریخت وقیافه مااین جورچیزهانمی آیدوهمه کسانی که مارامیشناسند این را می دانند وحتمااولین واکنش آنها پس ازشنیدن وبلاگ دارشدن ماخنده ،تمسخرواین گونه مسایل است،حق هم دارند خودم هم دارم به خودم میخندم،ماکجاووبلاگ؟!!!!

ادامه مطلب...      
ارسال شده در پنج شنبه 89/7/1 ساعت 11:47 ص توسط هادی بلاغی
منتظرماباشد5مهر